חברת SpamOff הוקמה על מנת להילחם בתופעת הודעות הספאם שמפרסמים שולחים לנו ללא הסכמתנו, ולשם כך מציעה לציבור סיוע טכני המאפשר למקבלי ספאם לזכות בפיצוי כספי בהתאם להוראות החוק. לפי “חוק הספאם” אדם שקיבל הודעות המעודדות רכישת מוצר או הוצאת כספים בדרך אחרת, מבלי שאישר זאת באופן מפורש מראש, רשאי לתבוע בבית משפט לתביעות קטנות פיצוי כספי ללא הוכחת נזק של עד 1,000 ש״ח עבור כל הודעה שקיבל.

רבים מוחקים את הודעת הספאם מבלי להיות מודעים לאפשרות לתבוע פיצוי, וגם אם יודעים, נמנעים מכך, כי אינם יודעים כיצד לעשות זאת. SpamOff עוזרת לכם לתבוע פיצוי משולח הספאם, עם מינימום מאמץ מצדכם. ככל שיותר אנשים יממשו את זכותם לתבוע, כך יורתעו שולחי הספאם, עד שייאלצו להפסיק להטריד אותנו.

עיקרי השירות שלנו:

  • איתור השולח – פעמים רבות קשה לאתר את המפרסם העומד מאחורי שליחת ההודעה – אנחנו עושים זאת עבורך באמצעות חכמת ההמונים!
  • מילוי כתב התביעה – אנו נמלא עבורך את תבנית כתב התביעה, הכולל ראיות שמסייעות להוכיח את זהות המפרסם.
  • הגשת התביעה לבית המשפט לתביעות קטנות
  • מעקב ועדכון שוטף אחר התביעה – אנחנו נעקוב ונעדכן אותך בכל התפתחות בתביעתך, ונלווה אותך עד השלמת התהליך.
  • שיתוף והנגשת הידע של הקהילה– SpamOff נעזרת בחוכמת ההמונים של משתמשיה על מנת לסייע לכל משתמש בתביעתו. אנו נספק לך את כל המידע שברשותנו שקשור לתביעתך ושיוכל לסייע להצלחתך. SpamOff תדאג לצייד אותך במסמכים רלוונטיים שייתכן ותזדקק להם במשפט.

עלויות:

עבור השירותים של ספאם אוף אנו גובים דמי טיפול בשיעור של %20 בתוספת מע"מ מסכום הפיצוי וסכום הוצאות המשפט ככל שיפסקו על ידי בית המשפט, או מהסכום שיוחלט בין הצדדים כסכום פשרה, ובלבד שדמי הטיפול לא יפחתו מ-100 ש"ח, בתוספת מע"מ כדין. דמי הטיפול ישולמו לספאם אוף בתוך 30 יום ממועד מתן פסק הדין ו/או הפשרה. אגרת בית המשפט תוחזר לספאם אוף מיד עם הגשת התביעה וללא קשר לתוצאותיה.

השירות שלנו מיועד עבור מי שמעוניין בעזרה בהגשת התביעה. באתר SpamOff עומדים לרשות כל מי שמעוניין נוסחי כתבי תביעה גנריים שניתן למלא ולהגיש עצמאית לבית המשפט לתביעות קטנות. חומרים שיכולים לסייע להוכחת זהות המפרסם ופסקי דין נגד הספאמרים מפורסמים גם כן באתרנו ובערוץ היוטיוב של החברה, לשימוש חברי הקהילה של SpamOff וכלל הציבור.

השירות ש-SpamOff מספקת הינו סיוע טכני בלבד והחברה אינה מספקת ייעוץ משפטי. לעיתים מתעורר צורך בהכנת תגובה בעל אופי משפטי. במקרה זה אנחנו מציעים להסתייע בעורך דין, נמליץ לך להסתייע בייעוץ משפטי. תוכל להיוועץ באחד מעורכי הדין שעזרו ללקוחות אחרים שלנו בתביעות דומות לשלך, או בכל עורך דין אחר שתמצא לנכון. לחילופין – מאחר שמדובר בתביעה קטנה ללא צורך בייצוג של עורכי דין, תוכל/י להכין את התגובה באופן עצמאי (חשוב לוודא שהתגובה שהכנת מתייחסת לטענות בצורה נכונה ומנומקת).

דמי טרחת עורכי הדין אינם קשורה ל-SpamOff וייקבעו ישירות מולו. עם זאת, מטבעו של אופי ההליך, ייעוץ כזה אינו צריך להיות כרוך בעלויות משמעותיות ואינו צריך להרתיע. לידיעתך, תנאי התשלום יכולים להיקבע ישירות בינך לבין עורך הדין גם על בסיס הצלחה בתביעה.